برجسته‌سازی باسن

تزریق چربی به باسن و بزرگ کردن باسن ، یک عمل زیبایی است که طی آن چربی از یک منطقه از بدن خارج شده و به ناحیه باسن منتقل می‌گردد.

مزایای تزریق چربی به باسن:


* باسن تخت و یا بسیار کوچک می‌تواند ظاهری نامتعادل به اندام شما ببخشد. تزریق چربی به باسن، علاوه بر لیفت باسن برجستگی و انحنای زیباتر و متناسب‌تری به باسن شما می‌دهد.
* رفع افتادگی باسن
* کاهش وزن و افزایش سن می‌تواند منجر به افتادگی و پوست اضافی باسن شما شود. تزریق چربی به باسن، موجب سفتی و استحکام منطقه گلوتئال باسن شده و فرمی جوان‌تر به آن می‌بخشد و منجر به بالا کشیدن باسن می گردد ، همچنین لباس شنا کاملاً مناسب و اندازه باسن‌ شما خواهد شد.
* افزایش اعتماد به نفس
* داشتن احساس بهتر و مطمئن‌تر نسبت به بدن خود، موجب افزایش اعتماد به نفس می‌شود و اثرات مثبتی بر تمام جنبه‌های زندگی شما می‌گذارد.

مراقبت‌های بعد از تزریق چربی به باسن:
مراقبت بعد از بزرگ کردن باسن با تزریق چربی ، شبیه به مراقبت بعد از لیپوساکشن (با چند تفاوت و محدودیت)‌ است. تمام بیماران باید گن فشرده‌ساز را برای حداقل دو هفته پس از تزریق چربی برای سفت شدن باسن بپوشند. از گن فشرده‌ساز پس از برجسته کردن باسن با تزریق چربی و یا از الیاف انعطاف‌پذیر وسبک بر منطقه باسن باید استفاده شود. همچنین از بیماران خواسته خواهد شد که از نشستن طولانی مدت در طول دو هفته اول بعد از عمل، اجتناب کنند. البته قابل درک است که بسیاری از افراد مجبورند در محل کار خود بنشینند، بنابراین توصیه می‌شود که بیمار هنگام نشستن، به جای اینکه مستقیماً بر روی باسن بنشیند، کمی به جلو آمده و بیشتر بر قسمت‌های پشت ران خود بنشیند.

نظرات ارسال شده
5/5 0 0 0
فرم ارسال نظرات