زیبایی سینه

رایج ترین راه افزایش حجم سینه استفاده از پروتزهای پستان است. تا همین اواخر ، این گزینه، تنها راه پیش روی زنان بود. در حال حاضر، برای این کار چربی را از بخش دیگری از بدن کشیده و آن را در سینه خود فرد قرار می دهند. این عمل تحت عنوان پیوند چربی اتولوگ برای برجسته کردن سینه نامیده می شود. نتیجه آن، عوارض کمتر و ظاهر طبیعی تر است، در صورتی که همان حالت پری و استحکام پروتز را فراهم می کند.
برجسته کردن سینه ها یکی از اعمال زیبایی است. پری و استحکام پستان، آرزوی زنان در همه جا و در تمام سنین است. زنانی که احساس می کنند سینه شان به اندازه کافی بزرگ و پر نیست و یا اینکه دچار افتادگی شده است،ممکن است تمایل به افزایش حجم داشته باشند. بدین منظور در حال حاضر، گزینه های بیشتری در دسترس بانوان است.
پیوند چربی اتولوگ برای برجسته کردن سینه ها یک روش بسیار ساده است. در این متد، چربی از قسمت پایین بدن بیمار گرفته می شود و پس از آماده سازی به سینه فرد تزریق می شود. در مرحله بعد به چربی شکل و انحنای لازم داده می شود. نتیجه نهایی حالت پر، مستحکم و طبیعی سینه است.
ظاهر سینه بانوان نه تنها برای خودشان مهم است بلکه از جانب جنس مخالف هم ارزش گذاری می شود. سینه های بزرگ ( نسبتا") و پرنمادی از زیبایی و جوانی ست. زنان در سنین مختلف می توانند تحت عمل افزایش حجم سینه قرار گیرند، البته به دلایل مختلف. در یک زن جوان این عمل ممکن است به دلیل عدم رضایت از اندازه سینه انجام گردد. در اینجا فرد مایل افزایش سایز است. در سنین بالاتر اثراتی که بارداری، شیر دهی و سن بر روی سینه می گذارد، دلیل تمایل بانوان برای عمل می باشد. با افزایش سن در بانوان، سینه ها شروع به افتادگی و کاهش حجم می کنند. سفت کردن و برگرداندن حجم سینه با عمل پیوند چربی اتولوگ انجام می شود.
تزریق چربی برای برجسته کردن سینه ها به صورت بالقوه یک روش بسیار موفق است. در صورتی که به درستی انجام شود، ظاهر واحساس خوبی برای فرد ایجاد می کند. بر عکس، ظاهر پروتز ها گاهی غیر طبیعی ست، می توانند دردناک باشند، گاهی ترشح دارند و عفونت می کنند. گاهی اوقات جابجا می شوند و ممکن است تغییر شکل دهند و نیاز به عمل مجدد داشته باشند.
مهم است به یاد داشته باشید تزریق چربی عملی ست که از نظر بسیاری از پزشکان دائمی نیست. دلیل آن هم این است که، چربی تزریق شده توسط بدن جذب می شود. مدت زمان ماندگاری این روش از فردی به فرد دیگر متفاوت است. در اکثریت قریب به اتفاق موارد، این زمان بالای 4 سال است و به طور متوسط بین 4 تا 11 پایدار می باشد.
 
در کلینیک بهسیما تخصصی‌ترین خدمات زیبایی سینه برای حجم، فرم‌دهی و لیفت برای افزایش زیبایی و جذابیت شما ارائه شده است.
تلفن مشاوره و رزرو : 36632636-031

نظرات ارسال شده
5/5 0 0 0
فرم ارسال نظرات