برداشتن چربی اضافی شکم، پهلو و سینه

جراحی زیبایی شکم (ابدومینوپلاستی)
در این روش جراحی زیبایی شکم، پوست و چربی های اضافی شکم برداشته می شود و جدار شکم نیز دوخته می شود و در نتیجه شلی و افتادگی و برآمدگی جدار شکم نیز برطرف می شود. در جراحی زیبایی شکم برش جراحی همان برش عمل سزارین می باشد و بسته به وسعت عمل جراحی ناف جدید ساخته می شود و یا در صورتی که حجم شلی پوست زیاد نباشد از همان ناف قبلی بیمار استفاده می شود.

جهت اطلاع بیشتر از این جراحی مقاله‌ای برای شما ترتیب داده شده است.

دستگاه لیپوماتیک
بیشترین سوالات در لیپوماتیک بر این نکته متمرکز است که لیپوماتیک چیست ، عوارض لیپوماتیک چیست و همچنین اینکه برتریهای این روش نسبت به روشهای گذشته چیست . لیپوماتیک در حقیقت یک نوع دستگاه ساکشن پیشرفته برای تخلیه چربیهای موضعی زیر پوست می باشد. تکنولوژی بکار گرفته شده در این ابزار بقدری دقیق و فوق العاده عمل می کند که کاملا آنرا از لیپوساکشن متمایز می سازد. همچنین برتری این دستگاه بر لیزر لیپولیز هم در حین عمل برای جراح و هم در نتایج عمل برای بیمار کاملا مشهود می باشد.

لیپوماتیک Lipomatic با استفاده از امواج اینفراسونیک و ارتعاش (Vibration) و نوسان ثابت حول محوری (Nutation) سلولهای چربی را از محل اتصالات آنها به یکدیگر جدا می سازد و بدون اینکه منجر به تخریب سلولهای چربی گردد، سلولهای بافت چربی را سالم از زیر پوست با عمل ساکشن خارج می نماید. به همین دلیل از سلولهای خارج شده چربی توسط این تکنیک می توان مجددا بعنوان فیلر برای حجیم سازی گونه و صورت و یا سایر اعضاء استفاده نمود. قابل ذکر است که این چربی بمراتب دارای دوام بیشتر و تورم کمتر پس از تزریق بعنوان فیلر می باشد و نسبت به چربی کشیده شده توسط ساکشن برای حجیم سازی بسیار سالمتر (Intact) است.

دستگاه لیپوست
امروزه لاغری و آب کردن چربی های نواحی مختلف بدن برای رسیدن به وزن و اندام ایده ال جزء درخواست های زیاد خانم و آقایان از دکترهای زیبایی می باشد و با توجه به همین نیازمندی ها ، کمپانی های تولیدی تجهیزات پزشکی دستگاه های مختلفی را به بازار ارائه داده اند که یکی از جدیدترین آنها دستگاه لیپوست است این دستگاه مدرن ترین روش بیرون آوردن و تخلیه چربی نواحی مختلف بدن در دنیا است دستگاه لیپوست توسط کمپانی MOLER در کشور آلمان طراحی و به مرحله تولید رسیده است و در حال حاظر جزء بهترین و به روزترین تکنیک های پیکرتراشی در سال 2016 میلادی محسوب می شود .
 

در کلینیک تخصصی بهسیما، بسته به شرایط مراجعه کننده، پس از مشاوره،  بهترین روش برای او انتخاب شده و با دقت تمام اجرا میشود.
تلفن مشاوره و رزرو :36632636-031

نظرات ارسال شده
5/5 0 0 0
فرم ارسال نظرات