تزریق ژل و چربی

تزریق ژل و چربی

19 آبان1396
تزریق ژل و چربی

همه چیز درباره تزریق ژل و چربی
 
تزریق ژل و چربی امروزه بعنوان یکی از راههای جوانسازی طرفداران زیادی پیدا کرده است چون علاوه بر رفع افتادگی پوست و نواقصی مثل فرورفتگیها و جای زخم برای پر کردن
حجم لب .چین کناره لب(خط خنده) و فرورفتگی زیر چشم نیز کاربرد دارد.


برای پرکردن و حجم دهی صورت از چه موادی میتوان بهره برد؟
امروزه روش های متعددی برای افزایش حجم بافتی و از بین بردن یا کاهش چین‌های سطحی و عمقی صورت وجود دارد. برای این کار از مواد متعددی که فیلر یا پرکننده نامیده می‌شوند، استفاده می کنند.  چربی بدن خود بیمار نیز در برخی موارد به خصوص برای حجم‌های بزرگ‌تر قابل استفاده می باشد.

یعنی با استفاده از چربی بدن خود فردمی‌توان بافت‌های صورت را برجسته نمود؟
ـ بله. اگر علاوه بر افزایش حجم از بین بردن چین‌های سطحی و عمقی نیز مدنظر باشد، می‌توان تزریق پرکننده و تزریق بوتاکس را همراه با هم انجام داد که از نتایج بالینی خوبی برخوردار است.

این تزریق‌ها روی کدام بخش‌های صورت انجام می‌شود؟
ـ پر کردن گودی‌های صورت، حجم دادن به گونه‌ها، پر کردن شیار نازولابیال (شیار بین بینی و گونه) و نیز خطوط اطراف لب‌ها مانند خطوط خنده از جمله نقاطی هستند که به طور شایع از این مواد استفاده می گردد. البته  حجیم‌کردن لب‌ها و برجسته کردن خطوط دور لب و همچین زاویه دار کردن فک تحتانی و نیز اصلاح عیوب بینی نیز رایج گردیده است.

برای حجیم کردن لب‌ها شما از چه موادی استفاده می‌کنید؟
ـ امروزه ژل‌ها و پرکننده‌های متعددی برای حجیم کردن لب‌ها در دسترس می باشد اما انتخابکلینیک به سیما ژلهای هیالورونیک اسید است که از کمپانی های معتبر تهیه میشود است.

زیبایی بینی بدون عمل جراحی (با تزریق ژل):عمل زیبایی بینی با تزریق ژل یک روش درمانی ساده است که برای صاف کردن یا بالا بردن نوک بینی، رفع قوز بینی، یا اصلاح انحراف بینی بدون نیاز به عمل جراحی استفاده می شود و برای این کار می توان از تزریق ژل های مصنوعی برای اصلاح ظاهر نامطلوب بینی استفاده کرد. زیبایی بینی بدون عمل جراحی با تزریق ژل همچنین می توان برای گرد کردن سر بینی در صورت نیاز بهره گرفت.جراح بینی در بررسی‌های قبل از عمل و معاینات حین درمان، وضعیت بینی را مشخص کرده و بر اساس معیار زیبایی بینی، فرایند تزریق ژل به بینی را طراحی می‌کند.

ماندگاری ژلها در نواحی مختلف متفاوت است ودر نواحی کم تحرک مثل گونه یک تا یکسال و نیم است.

بهترین نتیجه در تزریق چربی و ژل، زیبایی و جذابیت دو چندان و رضایتمندی کامل، ارمغان ما برای شماست
تلفن رزرو و مشاوره رایگان : 36632636-031

نظرات
5/5 0 0 0
ارسال نظر